Seat toledo 1.9 TDI -00

Shitet nga: ismet 01 Mar 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes seat toledo 1.9 tdi dizel ka regjistrim edhe 9 muaj kilometrazhat i ka te verteta me liber te servisit. Posedon Aairbag , klimatronik , ABS , xhama me rrym. Per me shume informata mund te kontaktoni ne numrin 044-294-877 dhe Viber:+37744293877 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim