Seat Altea1.9Tdi

Shitet nga: dibran 13 Jan 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 270 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shitetet vetura Seat Altea,
viti i prodh:2005
kur eshte blere nga gjermania ka pas 80000 km
Km:188mij te sakta
E ardhur nga Gjermania dhe e vozitur me nje pronar
Servisi i kryer me rregull dhe e mirembajtur per qef te pronarit.
Ka kater goma te dimrit si dhe kater goma me fellne te veres fellnet jane ngjyre te zeze shum te bukura.
Per me shum mund te me kontaktoni te shtuneve!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim