Seat altea xl 2008 qmimi 7300

Shitet nga: Faton 03 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shes seat altea xl viti 2008
2.0TDI Dsg 171000km
Vetura ka:
Klima tronic
Senzor te dritave
Senzor te shiut
Senzor ne pasqyren e brendshme
Pasqyret me palosje automatike
Xhamat elektronik
Xhamat e zi fabrikisht dhe me perde
Tempomat

Bej ndrrim me vetura me te reja se 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim