Seat altea xl 2008 qmimi 7500

Shitet nga: Faton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shes seat altea xl viti 2008
2.0TDI Dsg 171000km
Vetura ka:
Klima tronic
Senzor te dritave
Senzor te shiut
Senzor ne pasqyren e brendshme
Pasqyret me palosje automatike
Xhamat elektronik
Xhamat e zi fabrikisht dhe me perde
Tempomat

Bej ndrrim me vetura me te reja se 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim