Shes Seat Altea XL 2008 qimi 7000

Shitet nga: Faton 03 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Shes Seat altea Xl
viti 2008
2.0 TDI DSG
172000km
Regjistrim deri vitin e ardhshem ne korrik
Vetura ka Tempomat senzor te dritave senzor te shiut
senzor per pasqyre me palosje
Xhamat e zi fabrikisht si dhe perde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim