shes Seat cordoba 1.4 B

Shitet nga: seat 02 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Cordoba
Shes ndroj seat cordoba 1.4 benxin ne gjendje te mir teknike dhe optik regjistrim 24.08.2016 me goma te mira dimri pa ne voj investimi
Mun te kontaktoni edhe ne viber
+37744277299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim