SHES SEAT 1.9 TDI DY TKUQE 6 SHPEJTSI DIZELL

Shitet nga: xxxxx 04 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
SHES SEAT IBIZA 1,9 TDI DY TTKUQE ESHTE I REJGISTRAR KLIM ABS CENTRAL MBYLLJE QENDORER NGJYRA E KALTERTE METALIKE GOMAT I KA T REJA FELLNE T ALUMINIT MOTORRI I PUNON DIQA FENOMENAL DHE KA SHPEJSTSI DHE START T SHPEJT PER MA SHUM INFO TEL044 647 279 QMIMI 3400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim