Seat Ibiza 1.4 TDI 2009

Shitet nga: Naser Sot 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 229 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR   7 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shitet vetura Seat Ibiza 1.4 TDI dizel, Vp 10/2009, Klima, Xhamat dhe pasqyret elektronike, Fellne me goma te reja te veres, Aux, asr, cd player, etj ... Vetura eshte tash e ardhur nga Zvicerra dhe e ka doganen e paguar. Vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE Çagllavice - Prishtinë Tel: 044 362887 044 754070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim