shitet vetura

Shitet nga: bini 17 Krr 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 199 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Ibiza
Shitet seat Ibizza 1.4 benzine. Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet me cmim shume te arsyeshem (klime, mbyllje qendrore elektronike etj)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim