Seat Leon dizel -02

Shitet nga: seatleon 18 Gsh 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
Seat Leon 2002
1.9 diesel 66kw
manual 5dyer 5L - 100km

i doganuar dhe i pa registruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim