Seat terra 1.4diesel

Shitet nga: veton 24 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Terra
shitet pikapi ngjendje pune... diesel 1.4 motorri i punon gumat e para treja tsaves tmramat me C... i qlajmruar me kohe denim nuk ka... gjamin e pare te krisur dhe farin e djatht te krisun... punon shum mire.. me hargjime minimale info 045-645-456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim