Sharan AUTOMATIK -03

Shitet nga: Albatrit 06 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura Sharan eshte ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga Gjermonia PA dogan.
Full Full Extra. TDI + DI t'Kuqe.
Vetura posedon: Automatik , Abs , Fellne me Goma te reja MS , Klim , Karrika me nxemje , karrika gjysem lkur , ESP , Kuk , gjama elektrik , Senzora para dhe mbrapa , Drita Xenon Fabrikisht , Navikacion , Cenzor Parkingu me parku Vet .

Te Interesuarit munt te Kontaktojn ne nr . 044777495 , 044820606.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim