Shes Veturen GOLF 4 1.9 TDI -02

Shitet nga: Jeton Maqedonci 17 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf 4 - 1.9TDI - DI te kuqe , i sapo ardhur nga Gjermania - vetura ka 151.400 km te kaluara , e ka servisin e kryer , rrotat e reja me fellne origjinal , ekstra , sensor parkimi , radio mp3 cd , ne gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur , shpenzime minimale .

KONTAKT : 044 959795 DHE 044129811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim