Shitet, renaulti 1.6 16 v shum e mire dhe me kl..

Shitet nga: Pronari 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes renault megane 1.6 16 v. ne gjendje shum te mire, regjistrimi i skaduar.

Kerri ka keto karakterisrika:
Regjistrim i ri
Klim funkcionale
ABS
4 dritaret elektronike
Alarm
mbyllje qendrore
2 qelsa origjinal me kontroll mbyllje dhe hapje
Timonin levizes posht, lart
Servo
goma te reja.
te interesuarit kontaaktoni ne tel - vajber 049-790919
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim