Shitet Mercedes C 220 cdi -03

Shitet nga: Avdyli 05 Qer 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Mercedes C220 cdi, Manuel 6 shpejtesi,
Vp..2003, Ngjyra e zezè metalike,
Vetura éshté ne gjendje shumé te mirë teknike,
I servisuar ne kohen e duhur te Mercedesi,
Posedon rexhistrim dhe éshté ne emrin tim
personal ku vet e kam marr nga Gjermania,
Qmimi i arsyeshem,
Ju mirë presum bleres serioz,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim