Shitet Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2004.

Shitet nga: edi 09 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2004.
Fordi ka regjistrim edhe 05 muaj. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike.
per me shume shihni fotot dhe kontakti ne tel ose viber +37745 550 908 .
nuk eshte ne hipoteke.
qmimi fiks 3000 euro.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim