Shitet Urgjentisht-Opel Vectra 2.0 Benzin -89

Shitet nga: fjolla 09 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   850 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte shume e ruajtur dhe e mirembajture ne gjendje te shkelqyeshme.Eshte i pajisur me goma te dimrit dhe te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim