Skoda Fabia 1,9 TDI , Diezel, 2003

Shitet nga: Skoda Fabia 04 Maj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR   5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
E regjistruar per here te pare ne RKS ne shtator te (2014). Me klime, ABS, ASR, central.

74 KW, 101 PS

KM: 214000


I posedon te gjitha servisat e kryera, me liber te servisit.


Eshte veture shume ekonomike dhe ne gjendje perfekte teknike.

Viber: +38649781655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim