Skoda Octavia 2013

Shitet nga: Delta 07 Maj 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet SKODA OCTAVIA A7 AMBITION 1.6 TDI 105KF Viti i prodhimit 2013 me 30 000KM te kaluara. Pronar i parë, me te gjitha serviset e kryera ne Porsche Prishtina cdo 10 000KM. Garancion nga Fabrika deri ne Korrik, 2016 Rexhistrim deri ne muajin Korrik 2015. E kam ble ne Porsche Prishtina. Specifikat teknike ----->> Modeli:Octavia / Niveli I përgaditjes: Ambition / Vëllimi I motorit:1.598 CCM / Fuqia: 77 KW / 105KF / Ndrruesi: 5 Manual / Ulëset: 5 Ulëse / Gjatësia e veturës: 4659 mm / Gjerësia e veturës : 2017 mm / Lartesia e veturës :1461 mm / Lartësia e dyshemesë së veturës prej toke:140 mm / Kapaciteti i bagazhit- Litra: 590 l / Kapaciteti i rezervoarit: 50 ( 55 me Dizel motoret)/ Shpenzimet e karburantit Litra / 100 km: Në qytet:4.6 / Rrugë të hapur:3.8 / Të kombinuara: 3.3 / Standardi i emetimit te gazërave: 99 | EURO5 PJISJET EXTRA ------>>> Ngjyra e kafte metalike Fshise dhe larese per gjamin e pasem Dritat e pasme LED Rrota Alumini - ILIAS, 6,5 х 16' me goma 205/55 R16 Sistemi për paralajmrimin e lodhëjes së vozitësit- Driver Activity assistant Paketi i vogel i lekures(Timoni 4 krahesh dhe komanda per radio) Climatronic - Klima automatike 2-zonale Sistem per zgjedhjen e ngasjes- Driving Mode Selection Retrovizori I brendshem me errësim automatik Altoparlanta shtesë gjithsej 8 Radio me CD dhe Mp3 "BOLERO" me kolor displej 5,8" оsetliv na dopir, SD card PAJISJET STANDARDE ----------->> ABS - sistemi për frenim, Retrovizorët me rregullim elektrik dhe me ngrohje, CLIMATIC A/C me polen filter, Xhamat e parë elektrik Ulesja e vozitesit me rregullim lartësie ESP - Programi elektronik i stabilitetit (Jo per 1,2 Tsi 63kW) 6 x Air Bag (për vozitësin dhe bashkëvozitësin , ari bag ansor ) Green Tec (Start/Stop sistemi, ), jo për 1,2 TSI 63kW Goma rezervë normale dhe seti per ndrim Timoni me rregullim lartësie dhe thellësie Rrota prej çeliku - SIDUS- 15" Timoni Elektro-hidraulik Ulesja e pasme paluese Dritat e ditës Xhamat e tonuar Rаdio so CD и MP3 "SWING" Dita për mjegull para dhe mrapa Mbyllje qëndrore me teledirigjim Xhamat e pasëm elektik Hill hold, kontrolla për tatpjetë Bord Kompjuter - Maxi Dot Mbështëtse për dorë para MDI - interfejs për maije mobile (I Pod,I Phone…) Rertrovizorët e jashtëm dhe dorezat e dyerve me ngjyrë të vetures Krom paketa në interier Mbajtë për syze Rrota prej çeliku - TEKTON - 16" 12V prizë ne bagazh ISOFIX përgaditja për ulse të fëmijëve
Informata 044 556 860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim