Smart ForTwo benzin -00

Shitet nga: ------ 01 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 777 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes smart ne gjendje shum te mir teknike dhe optike i regjistruar deri tash ni vjen fellne ekstra muzik shum te fort klm abs esp centrrall full panoram per me shum na kontaktoni ne nr e telit 045 645 345 +37745645345 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim