Smart-00

Shitet nga: Smart 16 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes smartin ne gjendje prefekte me serviset komplet te kryera dhe shum i shtrengum rexhistrim deri ne muajin e 9 per me shum info kontaktoni ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim