Smart 2002 -02

Shitet nga: ------ 05 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 777 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes smart ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 1 vjet regjistrim abs esp centrrall automatic tiptronik full panoram per me shum na kontaktoni ne nr e telit 045 645 345 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim