Smart benzin -00

Shitet nga: Mustaf 28 Maj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Smarti ne gjendje shume te mire. Servisin e motorit e ka te kryer si dhe te gjitha pjeset tjera percjellese, mbi eshte panarame, eshte i rujtun me shpenzime shume te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim