U Shitt - Smart For Two 600cc AUTOMATIK -01

Shitet nga: drin 04 Maj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 750 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
Smart 600cc
Panoram
Abs
Gjamat me Rrym
Cd player
Goma te reja
Regjistrim deri me:01/10/2016
Te gjitha serviset e kryera dhe eshte ne gjendje perfekte.
viber : +37744111748
telefon :044944741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim