Ssangyong Kyron 20xdi -RKS

Shitet nga: Lekë 01 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ssangyong
Modeli: Kyron
Automatik
Karrike lekure me nxemje dhe elektrike
Kilme automatike
Abs
Esp
Hdc
4x4 low & hard
Etj (full ekstra)

Serviset i ka te kryera te gjitha dhe nuk ka pas prishje asnjeher prej qe eshte ardh ne Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim