Subaru Legacy 1992

Shitet nga: Bilalli 04 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht veturen e markes Subaru Legacy , 1992, Benzin 2000 kubik, ABS, Klime, 4wD, shume ne gjendje te mire motorike si dhe punon super mire. Shes per arsye te migrimit te papritur dhe kerkoj bleresa serioz ok.
Qmimi i dikskutueshem pasi qe situata eshte e tille. vetura eshte e qlajmeruar dhe se nuk ka denim fare.
Ia vlen per ket qmim dhe se bindeni me ate qe them.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim