Subaru Legacy -92

Shitet nga: bilalli 28 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet urgjent vetura e tipit Subaru Legacy 1992, 2000 cc3, ABS, Klime, 4wd, me regjistrim te skaduar dhe se nuk ka denim , eshte i qlajmeruar me kohe. Bej nderrime me vetura me te vogla sepse nuk me nevoitet kaq i madh tani per tani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim