Subaru Legacy 1992

Shitet nga: bilalli 07 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj urgjentisht veturen e tipit Subaru , Modeliu Legacy, 1992, benzin, shum i ruajtur , posedon ABS, Klime , 4wd etj. eshte i qlajmeruar dhe pa denim.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim