Suzuki Jimny -00

Shitet nga: ILIR 19 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Jimny
SHITET,SUZUKI JIMNY4X4,ABS,AIRCONDITIONER,XHAMA ELEKTRIK,1 VITE I REGJISTRUAR,GOMA DIMRI TE REJA SI DHE GOMA VERE TE REJA,I SERVISUAR NE GJENDJE BRILJANTE ,MBYLLJE QENDERORE ,ALARM ,MP3,USB,4 ULESE ,ME 3 DYER NGJYRA BLU METALIC,AIRBAG,KUKEN PER RIMORKIO,BEJME EDHE NDRIM ME MAKINE ME TE MADHE BMW 730 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim