Shitet Suzuki SX4, Viti 2012

Shitet nga: Suzuki 21 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: SX4
Suzuki SX4. Vitit i prodhimit 2012,
4X4, ESP, ABS,Fellne te aluminit plus nje parë fellne me goma te dimrit rezerve, navigacion, karrigat me nxemje, senzora te parkimit, pasqyrat me nxemje dhe me motor, xhamat e pasem te zi, 70.000 te kalume, servisat me rregull i ka te krymë. Ne tabela RKS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim