Suzuki Swift 1.3 benzin -07

Shitet nga: Buti 29 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
Shitet Suzuki Swift 1.3 benzin. Viti i prodhimit 2007 posedon klimë xhama dhe pasqyre elektronike pulla ne vollan etj. I regjistruar edhe 8 muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim