Suzuki swift 1.0 -98

Shitet nga: Levent Dje 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR   2 199 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
Suzuki swift 1.0 shume i rujtun goma te reja te veres me fellne dhe goma te dimrit edhe ato me fellne eshte Me spojlera Gti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim