URGJENTTT !!!!

Shitet nga: Shaip 29 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Swift
Shes urgjent makinen Suzuki Swift 1.0 benzin ne gjendje te rregullt ....Akllumtaroin e ka te ri,filterat dhe kaishin dhembsor te ndrrum para 2 muajve.....Regjstrim ka deri me 10/07/2016.
Kontaktoni ne : 044 998 628
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim