TAURAN VITI 2007 NI VIT REGJISTRIM

Shitet nga: blerim 26 Qer 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE

*NGJYRA E HIRIT METALIKE

*FELLNE 16 ME GUMA TE REJA

*VITI PRODHIMIT 12/2007

*RADIO CD MP3

*6 SHPEJTSI

*BORD KOMPJUTER TMADH

*TEMPOMAT

*AIR BEG

*DY QELCA

*ESP

*XHAMA ELEKTRONIK 4

*XHAMA TE ZI FABRIKISHT

*REGJISTRIM NJE VIT

*PASQYRE ELEKTRONIKE + I PALON

*VETUARA OSHT NE GJENDJE JASHTZAKONISHT TE MIR DHE ME FULL OPSION..

*POSEDON LIBRIN E SERVISIT TE KREYRA GJITHA ME KOH SI DHE SERVIZIN E MADH TE KRYER RRYPIN ME GJITH DHEMBEZOR !

Mundsi ndrrimi .

NR KONTAKTUS 045 505 566
Viber +37744422866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim