Toyota Celica OKAZION!!!

Shitet nga: alban 08 Qer 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes toyota celica 143 HP full option...
Kamjo manuale me 6 + 1 marshe
Klima dixhital automatike
Xhama dhe pasqyra elektrike dhe me ngrohje (tharje avulli per dimer te pasqyrat)
Sensore dhe kamera parkimi
Xenon dhe te gjitha llampat led
Feneret kristal dhe dritat e mjegulles me lupa
Kasetofon me tv,dvd,usb,karte memorie,bluetooth,gps navigator
Sistem audio woofer
Abs, esp, airbag...etj
Goma te reja me disqet origjinale
Sherbime te kryera rregullisht
Makina eshte ne gjendje perfekte si brenda dhe jashte e perdorur vetem ne weekend jashte qytetit dhe teper ekonomike per motorrin qe ka
Letra te paguara deri ne prill 2016
Eshte e gatshme per cdo lloj prove si per konsum edhe per gjendjen motorrike
Shitet per arsye familjare!!!
Makina ndodhet ne Durres


Cmimi 5.000 euro i diskutueshem
Tel 00355 69 22 15 604 (viber & whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim