Toyota

Shitet nga: Imitaz 07 Gsh 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Vetura te reja dhe te prodhrura me qmime atraktive .gjithashtu kerkojm bashkpuntor
dustrubutor oer kosove dhe Rajon.

veturat qe ofrojn jan si
Toyta
Landrover
Nisan
Kia
Minibus
Autobus
Kamionet
Pick Up
e shum lloje te markave Japane kryesisht.

veturat gjinden ne Dubai..Emirate te Bashkuara.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim