Shitet Toyota Avensis Dizell Karavan Qmim I Mire

Shitet nga: Arben 25 Krr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Avensis
Dritat Xenon,Tempomat,Bord Computer, Ulset Lekure,4 Xhamat Elektronik me Pulla,Pasqyre me Pulla,Senzora parkimi mrapa,Senzor shiu,4 Goma te reja dimri,4 Goma te reja verore,Ulset Elektronike me Pulla,Karikat me nxemje,Full paisje,Qmimi sipas mareveshje,telefoni dhe Viber 049 178 019.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim