U Shit Toyota Avensis 2.0 d4d -08

Shitet nga: Egzon 23 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Avensis
Shes Toyota Avensis 2.0 d4d ne gjendje shum te mir teknike dhe optike ,viti i prodhimit 2008 ,kilometrazhi 190.000 te garantuara ,motori me zingjir ,klimatronik ,abs,esp,tempomat,komanda ne timon,navigacion,senzora te shiut,fellne 17 ,dritat xenon, bejm edhe ndrrim me vetur me te vogel , per me shum info kontaktoni ne numrin 049 399 986 /viber +38649399986
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim