Toyota Yaris ne gjendje perfekte

Shitet nga: Burim 12 Gsh 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Veture shume e mire ne gjendje te shkelqyer. Harxhimet i ka shume te uleta 6 litra ne qytet dhe 4 deri ne 5 ne rruge te qelur. Ka klime dhe airbags. Motorin e ka common rail 1.4 litra. I ka 4 goma te reja te veres dhe 4 te dimrit. Veture ideale per qytet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim