Trajnim praktin ne Amerik -04

Shitet nga: Caep of Kosovo 23 Pri 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nese doni te merrni pjese ne nje trajnim praktik ku mesohet se si punohet me teknologji te avancuar dhe ferma te medha mbi 3000 hectar ne programet e bujqesis qe ofrohen ne Agriculture,hortikultur, dhe vreshtari.
Mosha duhet te jet 19 deri 30 vjeq ndersa ne programin e Enologjis apo(vreshta dhe verareve) mosha duhet te jete 21 deri 35 vjeq dhe te kene edukim te larte ose pervoje pune se paku 5 vite, gjithashtu edhe njohja e gjuhes Angleze duhet te jete se paku ne nivel elementar. Aplikoni tani ne www.kosovo.caep.org ose tek zyra jone ne Prishtine.info tel:045/ 525 - 161 Apo 049/ 388- 895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim