U SHIT ------ CITROEN C3 ME VETEM 90.000 KM TE ..

Shitet nga: Tahir 09 Pri 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Citroen C3 i ardhur nga Zvicra, regjistrimi i pare ne RKs. Ka klime automatike, tempomat etj.
Eshte i viti 2006 me vetem 90.000 km te kaluara origjinale, me te gjitha serviset e kryera ne Zvicer.
Shume shume pak i vozitur ne KS, vetem 1.000 km te bera ne KS
Fabrikisht eshte edhe me ErdGas.
Eshte shume i ruajtur si brenda ashtu edhe jashte, siq shiht edhe ne foto.
I ka te nderruara frenat e para dhe te pasme, servisin e rregullt a ka te kryer para 1 muaji me te gjitte filterat e nderruar dhe me dy gumica ne trap.

Me nje fjale vetura eshte TIP TOP, nuk ka nevoj per as me te voglin investim.

Pres bleres serioz!

Kontakt: 049/536-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim