U SHIT FLM A.S ALBANI

Shitet nga: Albani 20 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES RENAULT MEGANE 1.9 TDCI
AUTOMATIK
KLIMATRONIK
PANORAM
KOMANDAT NE TIMOM
ABS
ESPI
ULSET ME NXEMJE
ULSET LIKUR
PASQYRET ME RRYM I PALOHEN
DRITARET ELEKTONIKE
NDEZ PA QELS
HAPET DHE MBYLLET PA QELS
DRITAT SENON
VETURA ME NJI FJAL FULL OPSJON
RKS EDHE 9 MUJ
NFRRIMI OSHT I MUMDSHEM
PER ME HOLLSISHT NA TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
OSE NE VAJBER

044 106 941 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim