U SHIT FLM A.S ALBANI

Shitet nga: Albani 07 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES DHE NDRROJ JEEP GRANDE CHEROKE 3.0 DIZEL
Automatik 4x4
VITI I PRODHIMIT 2001 MODELI 2002
SHUM I RUJTUN SI MRENA ASHTU EDHE JASHT
KLIMA AIR BAG ABS ESP BORDKOMPJUTER 4X4 DRITARET ME RRHM PASQYRET ME RRYM DHE ME NXEMJE FELLNE ME GOMA TE REJA MUZIK DVD Etj
VETURA ESHTE E REXHISTRUAR EDHE 8 MUAJ RKS NUK EAHTE HIPOTEK
PER ME SHUM INFO NA KONTAKTONI NE NR E TELI 044 106 941 044 877 535

MUNDSI NDRRIMI QMIMI ME MARRVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim