U SHIT FLM A.S ALBANI

Shitet nga: Albani 07 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES TOURAN 1.9 TDI 77 KW 115 PS
AUTOMATIK TIPTRONIK DSG
Klima ac
Air bag
Tempomat
Bordkompjuter
Dsg
Dritare me rrym
Pasqyre me rrym dhe me nxemje
Gomat e dimrit
5 ulse
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra pa dogan
Per me shum info ne tel 044 106 941 & 044 877 535
Mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim