U SHIT NGA "A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 24 Qer 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES FORD CONECT MODEL I RI 2005
1.8 TDCI DIZEL HARGJIMET SHUM TE VOGLA
SHUM.o I RUJTUN SI MRENA ASHTU EDHE JASH
DRITARE ME RRYM PASQYRE ME RRYM DHE ME NXEMJE GOMAT E REJA MUSIK TMIR SHUM I MIR
VETURA ESHTE E REXHISTRUAR DOGANUAR NE MENYR TE RREGULLT RKS EDHE 10 MUAJ
NUK ESHTE NE HIPOTEK
044 106 941 044 877 535

Bojm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim