U SHIT NGA "A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 12 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES AUDI A4 2.5 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK
Klimatronik
Bordkompjuter
Tempomat
Dritare me rrym
Asqyre me rrym dhe nxemje
Fellne
Goma te mira
Timon tresh
Hallogenka
Vetura eshte prodhim gjerman e rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt rks 7 muj
Vetura nuk eshte hipotek

Mundsi edhe ndrrimi

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim