U SHIT NGA "A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 18 Pri 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes E klas 280 cdi automatik tiptronik
Viti I prodhimit 12.12.2004 modeli 2005
AVANTGARDE
Klimatronik
Tempomat
Bordkompjuter
Navigacion
Esp
Asr
Shpejsi nvallon
Gjama color
Komanda ne timon
2 qelsa
Libra te servisit l
Shanzher me 10 cd
Fellne me goma te reja
I rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt rks 11 muj
Vetura nuk eshte ne hipotek
Mundsi ndrrimi

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim