U SHIT NGA "A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 07 Pri 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 PS
NAVIGACION
KLIMAAC
AIRBAG
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
DRITARET ME RRYM
PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE
SENZOR SHIJU
SENZOR NE PASQYRE
FELLNE ORIGJINAL GOLF V
GOMAT E MIRA
LIBRA TSERVISIT
2 QELSA
HALLOGENKA

VETURA ESHTE E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA DOGAN HOMOLOGIM KONTROLL TEKNIK SIGURIM TABELA
VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim