U SHIT NGA "A.S." ALBANI" FLM

Shitet nga: Albani 12 Maj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Opel Corsa 1.3 cdti hargjimet 3.8 / 100 km
Viti prodhimit 2003 model 2004
Klimaacuu
Airbag
Abs
Esp
Asr
Dritare me rrym
Goma te reja
Vetura eshte e rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt rks
Nuk eshte ne hipotek
Mundsi ndrrimi

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim