U SHIT

Shitet nga: * * * 22 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PASAT1.9 T( DI ) TEKUQE 6 SHPEJTESI


*** SHES PASSAT TDI 1.9 ***
*** VITI I PRODHIMITME 28.11. 2002 ***
*** VETURA POSEDON ***

*** TELEFON ***
*** KLIMEATRONIK ***
*** TEMPOMAT ***
*** BORD KUMPJUTER ***
*** ULSE ME NXEMJE ***
*** AIR BAG ***
*** ABS ***
*** SERVO (hidraulik) ***
*** 2 QELSA ***
*** DRITARE ELEKTRONIKE ***
*** PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE ***
*** KILOMETRA TE SAKTA ***
*** MBYLLJE QENDRORE ***
I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIAPA DOGAN
VETURA OSHTE NE GJENDJE TE SHKELQYSHME
VREJTJE PER INFO PREJ ORES 12:00-22:00 NE
SMS MOS DERGO
PER ME SHUM INFO NA KONTAKTO
PRES BLERS SERIOZ
044 346 024
049 573 944

*** ***
*** ***
*** ***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim